Grafická řešení slovních úloh

Course single

Grafická řešení slovních úloh

1200Kč
Reviews:

Informace o kurzu

Seminář je zaměřen na úvodní představení metody řešení slovních úloh grafickou metodou (bar model), využívanou v rámci tzv. Singapurské matematiky. V rámci semináře budou představeny aktuální výzkumy na téma slovních úloh (2 hodiny), postupně zavedena metoda řešení pomocí bar models (3 hodiny) a praktické odzkoušení metody na úlohách z různých testů, organizovaných společností Cermat a učebnic (2 hodiny), seminář bude zakončen diskuzí o metodě a hodnocení kurzu (1 hodina).

Cíl vzdělávací akce je seznámit účastníky s novými metodami řešení slovních úloh a zasadit toto téma do širšího kontextu rozvoje matematické gramotnosti. Seminář by měl přispět k prohloubení oborově-didaktických znalostí účastníků.

Bližší informace poskytne katedra (garant CŽV/ programu):
http://kmdm.pedf.cuni.cz/

Members

Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris. Morbi accumsan ipsum velit. Nam nec tellus a odio tincidunt auctor a ornare odio. Sed non mauris vitae erat consequat auctor eu in elit.

Total number of students in course: