Kombinatorika a jak na ni

Course single

Kombinatorika a jak na ni

2500Kč
Reviews:

Informace o kurzu

Seminář se zaměřuje na nové přístupy k výuce kombinatoriky na středních školách. Seminář bude rozdělen do dvou bloků.
V prvním bloku budou představeny základní principy: konstruktivistický a objevitelský přístup k výuce kombinatoriky (3 hodiny) a následně budou aplikovány na kombinatorických úlohách, využívající základní kombinatorické postupy (5 hodin).
Druhý blok se zaměří na obtížnější kombinatorické postupy (4 hodiny) a využití kombinatoriky v diskrétní pravděpodobnosti (4 hodiny).

Cílem vzdělávací akce je seznámit účastníky s novými metodami přístupu k výuce kombinatoriky. Důraz je kladen na podporu tvořivosti a budování self-efficacy. Téma je zasazeno do širšího kontextu rozvoje matematické gramotnosti. Seminář by měl přispět k prohloubení oborově-didaktických znalostí účastníků a osvojení konkrétních postupů využitelných při výuce tématu.

Bližší informace poskytne katedra (garant CŽV/ programu):
http://kmdm.pedf.cuni.cz/

Members

Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris. Morbi accumsan ipsum velit. Nam nec tellus a odio tincidunt auctor a ornare odio. Sed non mauris vitae erat consequat auctor eu in elit.

Total number of students in course: